ICsec

Obszary biznesowe: Cybersecurity, Smart building, Utrzymanie ruchu
Producent systemu Scadvance XP do monitorowania sieci przemysłowych, wykrywania anomalii i cyberataków.

System monitorowania sieci przemysłowych (OT) zapewniający identyfikację, monitoring oraz bezpieczeństwo posiadanych zasobów w czasie rzeczywistym. Pomaga ograniczyć ryzyko biznesowe, zapewnia ciągłość produkcji, a także dostosowuje procedury do wymagań prawnych. Wyróżnia się zastosowaniem dedykowanych modeli predykcyjno-analitycznych wykorzystujących algorytmy uczenia maszynowego (ML/AI).

Przykładowi klienci:

Rekomendowany przez

ICsec jest pierwszym polskim producentem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego dedykowanych przemysłowi. W ramach programu akceleracji IndustryLab, ICsec opracował rozwiązanie wspomagające cyberochronę w niestandardowych sieciach przemysłowych, operujących na protokole BUSZ, tj. Sniffer transmisji dla protokołu BUSZ. W dobie świata cyfrowego i związanych z tym zagrożeń jest to startup z ogromnym potencjałem rozwoju.
Joanna Juszczyszyn-Klimek
Dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami
Więcej...
Pierwszy polski system cyberbezpieczeństwa dla sieci przemysłowych. Rozwiązanie opracowane przy współpracy z uznanymi krajowymi jednostkami naukowymi i centrami danych oraz operatorami infrastruktury krytycznej. Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla sieci przemysłowych pozwalające na bezpieczną cyfryzację przedsiębiorstw, to niezbędny element transformacji w kierunku Przemysłu 4.0.
Konrad Gawłowski
Dyrektor Inwestycyjny
Więcej...
Oferuje innowacyjne rozwiązanie do zabezpieczenia infrastruktury przemysłowej. Rozwiązania ICsec wychodzą naprzeciw istniejącym już potrzebom rynkowym, jak i przyszłym związanym z Przemysłem 4.0. Rozwiązania tej firmy mogą też być stosowane w dziedzinach gospodarki, które są kluczowe dla funkcjonowania państwa.
Łukasz Gawron
Dyrektor Zarządzający
Więcej...