Radar Innowacji

Przemysłu 4.0

lub pobierz plik na swoje urządzenie:

Radar Innowacji Przemysłu 4.0 to katalog młodych firm, które dostarczają nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Naszym zdaniem to „książka telefoniczna polskiego przemysłu”, po którą warto sięgnąć, kiedy szukamy partnera do współpracy. 

23 ekspertów – przedstawicieli ekosystemu innowacji Przemysłu 4.0, pomogło nam i wyselekcjonowało do Radaru spółki, które stymulują transformację cyfrową produkcji oraz udowadniają, że innowacyjne technologie mogą być naszym towarem eksportowym.

Poznaj wybrane firmy, które sprawdziły się we współpracy z biznesem! Skorzystaj z naszej wyszukiwarki online, pobierz plik PDF (poniżej ⬇️)  lub napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać drukowaną wersję Radaru.

Pobierz PDF

Wypełnij formularz i pobierz katalog w wersji PDF.
Dla pewności plik zostanie wysłany także na podany adres e-mail:

Pobierz mapę firm

Plik pobierze się automatycznie.

Partnerzy Główni

Autorzy 

Partner honorowy

and

Sponsor glowny

Aby pobrać materiał, prosimy wypełnić poniższy formularz

  Wypełnij poniższe pola:

  Zgoda na przesyłanie informacji


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Podole 60, 30-394 Kraków, NIP 675-11-57-834, REGON 351381295, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000058058, wysokość kapitału zakładowego: 25.372.000,00 zł, moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia, w celach marketingowych i promocyjnych obejmujących w szczególności informowanie o usługach i wydarzeniach związanych z działalnością European Digital Innovation Hubu hub4industry. Informacje będą przesyłane drogą elektroniczną.

  Dziękujemy.

  Wysłaliśmy Radar Innowacji Przemysłu 4.0 na podany adres email.

  Inspirującej lektury!

  Kliknij tutaj, jeśli pobieranie pliku nie rozpocznie się automatycznie.