Wapice

Opis firmy: Wapice oferuje partnerstwo technologiczne i usługi cyfrowe z naciskiem na internet rzeczy i sztuczną inteligencję dla branży przemysłowej na całym świecie. Posiada jeden z największych zespołów eksperckich w obszarze AI w Finlandii. Wapice jest laureatem nagrody National Entrepreneur of the Year w Finlandii oraz zdobywcą nagrody Global Application Innovation Award firmy Microsoft. Rozwiązanie: […]

Surveily

Rozwiązanie oparte o technologię wizji komputerowej i sztucznej inteligencji, służące do poprawy standardów bezpieczeństwa w przemyśle produkcyjnym, poprzez automatyzację nadzoru nad procedurami. System działa w obiegu zamkniętym, gdzie kamery obserwują otoczenie, a sztuczna inteligencja na podstawie analizy w czasie rzeczywistym podejmuje decyzje, powiadamia zainteresowanych i wykonuje zaprogramowane działania.

Spectral Application

System wsparcia prac produkcyjnych, montażowych i serwisowych stworzony w technologii AR, który przeprowadza pracownika krok po kroku przez odpowiednie procedury techniczne. Aplikacja umożliwia m.in. zdalny monitoring i fachowe wsparcie dla mobilnych serwisantów przy pracach poza terenem zakładu.

SKY ENGINE

Rozwiązania oparte o technologię sztucznej inteligencji i widzenia komputerowego oraz platformę do budowy tych rozwiązań dla takich branż, jak telekomunikacja, energetyka, przemysł paliwowy, wytwórczy czy produkcja maszyn, oraz rolnictwo i robotyka. Pozwalają na obniżenie kosztów operacyjnych (np. wykrywania defektów w materiałach) czy zmniejszenie kosztów zasobów ludzkich.

Optimatik

optimatik logo

System dla zakładów przemysłowych oraz centrum logistycznych, pozwalający na kompleksowe zarządzanie i optymalizację procesów intralogistycznych. Pozwala na jednoczesne pobieranie w trybie rzeczywistym szeregu metryk efektywnościowych (np. położenie, wykonywane zadanie) na temat funkcjonowania wózków widłowych oraz robotów typu AGV. Zebrane dane, a także integracja z wewnętrznymi systemami typu WMS czy SAP, pozwalają na generowanie oszczędności.

KSM Vision

Inteligentne, zautomatyzowane systemy kontroli jakości dla przemysłu, oparte na autorskich sieciach neuronowych i układach optycznych. Dzięki wysokiej precyzji, systemy optymalizują procesy i eliminują błędy w rozmaitych branżach m.in. przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym czy budowlanym.

Digital Engineering Solutions

Rozwiązanie do inspekcji i monitoringu infrastuktury (hale, mosty, wieże itd.) przy wykorzystaniu technologii mobilnych, analizy obrazu i cyfrowych modeli konstrukcji. Pozwala na obniżenie kosztów zarządzania infrastrukturą i zwiększenie jej bezpieczeństwa, a także uproszczenie i przyspieszenie wykonywania samej inspekcji.

diCELLa

Zaawansowane algorytmy do analizy zdjęć mikroskopowych i zdjęć medycznych, które mogą zwiększyć efektywność pracy lekarzy i diagnostów laboratoryjnych. Dodatkowo, webowa aplikacja eCRF skierowana dla ośrodków badawczych, realizujących niekomercyjne badania kliniczne, pozwala na prowadzenie oraz zarządzanie badaniami klinicznymi w formie elektronicznej.

ai2device

Analiza obrazów z dedykowanych urządzeń do kontroli wizyjnej z wykorzystaniem najnowszych algorytmów z uczenia maszynowego, a przede wszystkim głębokich sieci neuronowych. Urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania, możliwością pracy w trudnych warunkach oraz dużą dokładnością. Skracają czas wykonywania analiz, redukują koszty. Możliwość integracji z systemami LIMS oraz tworzenie zaawansowanych modułów statystycznych.

Addepto

Rozwiązania z wykorzystaniem technologii sztucznej inteligencji i Big Data, które wspierają automatyzację i optymalizację procesów w globalnych przedsiębiorstwach. Wdrażane algorytmy i systemy wspierają firmy w ich codziennych zadaniach: optymalizują koszty, uzupełniają procesy biznesowe.